59. aukció
Egry József (1883-1951) Taormina, 1930
186

Egry József (1883-1951)

Taormina, 1930

Olaj, karton, 18,5x31 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Taormina Hátoldalon: Egry József Taormina 930
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft