51. aukció
Vaszary János Taormina Szicília Olaszország École de Paris
36

Taormina, 1936

Olaj, vászon, 59,5 x 84,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 50 000 000 Ft