23. aukció
Halvax Gyula (1906-1984) Taormina, Isola Bella
95

Halvax Gyula (1906-1984)

Taormina, Isola Bella

Olaj, vászon, 68x84,5 cm
Jelezve jobbra lent: Halvax Gyula, jelezve hátoldalon: Taormina Isola Bella
Kikiáltási ár: 160 000 Ft