19. aukció
Nyilasy Sándor (1873-1934) Tápéi templom, 1929
185

Nyilasy Sándor (1873-1934)

Tápéi templom, 1929

Olaj, vászon, 67,5x54,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nyilasy 1929
Kikiáltási ár: 480 000 Ft

Kiállítva: Nyilasy Sándor emlékkiállítás, Szegedi Városi Múzeum, Szeged, 1934. május 19-31., katalógus: 65.