4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Halász Károly (1946-2016) Taposott kép
3

Halász Károly (1946-2016)

Taposott kép

Akril, vászon, 79 x 76 cm
Jelezve jobbra lent: Halász
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft