2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Tolvaly Ernő (1947-2008) Tárgy III., 1992
79

Tolvaly Ernő (1947-2008)

Tárgy III., 1992

Olaj, műgyanta, vászon, 205x205 cm
Jelezve hátoldalon: Tolvaly Ernő Tárgy III. 1992
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft