24. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Tarpatak
193

Tarpatak

Olaj, vászon, 26x33 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky, Hátoldalon: Mednyánszky László hagyatéki bélyegzője
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

Proveniencia: korábban Wolfner József gyűjteményében