A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Batthyány Gyula (1887-1959) Társaság, 1926
59

Batthyány Gyula (1887-1959)

Társaság, 1926

Olaj, vászon, 80x120 cm
Jelezve jobbra lent: Batthyány