54. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Társaság a kastélyparkban, 1907
101

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Társaság a kastélyparkban, 1907

Olaj, karton vászonon, 50x70 cm
Jelezve balra lent: Rónai
Kikiáltási ár: 34 000 000 Ft
Becsérték: 55 000 000 - 75 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:‣ Modern Magyar festészet 1892-1919.szerk: Kieselbach Tamás. Kieselbach Galéria, Budapest, 2003. katalógus: 107.‣ Rippl-Rónai 150′. 150 éve született Rippl-Rónai József – emlékkiállítás.Kaposvár, Agóra Kultúrális Kö

154

Zorka (Kalapos Zorka)

Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft