46. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Társaság a szabadban
88

Rudnay Gyula (1878-1957)

Társaság a szabadban

Olaj, vászon, 42,5x54,5 cm
Jelezve balra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft