A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Csók István (1865-1961) Társaság a szalonban, 1940
96

Csók István (1865-1961)

Társaság a szalonban, 1940

Olaj, vászon, 102x102 cm
Jelezve balra lent: Csók I. P.kengyel 1940