4. aukció
Margitay Tihamér (1859-1922) Társaság a szalonban
125

Margitay Tihamér (1859-1922)

Társaság a szalonban

Olaj, karton, 72x59 cm
Jelezve balra lent: Margitay
Kikiáltási ár: 320 000 Ft