3. Grafikai aukció
Jeges Ernő (1898-1956) Tata, 1937
83

Jeges Ernő (1898-1956)

Tata, 1937

Akvarell, papír, 45,5 x 56,5 cm
Jelezve jobbra lent: Jeges Ernő Tata 1937
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

– Wehner Tibor: A Szölke-Gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 186. oldal