57. aukció
Szepesi Kuszka Jenő 1885-1948 Tátra
137

Szepesi Kuszka Jenő 1885-1948

Tátra

Olaj, vászon, 95x125 cm
Jelezve jobbra lent: Szepesi Kuszka Jenő
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft