71. Aukció
Szepesi Kuszka Jenő 1885-1948 Tátra
84

Szepesi Kuszka Jenő 1885-1948

Tátra

Olaj, vászon, 75 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Szepesi Kuszka Jenő
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft