57. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Tátra
78

Tátra

Olaj, vászon papírlemezen, 24,5x33,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Hátoldalon: Tátra, természet után festett olajstúdium Leltározta Pálmai József
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 400 000 Ft