58. aukció
Molnár József (1821-1899) Tátrai folyó
203

Molnár József (1821-1899)

Tátrai folyó

Olaj, papírlemez, 36x28,5 cm
Jelezve balra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

191

Molnár József (1821-1899)

Forrás, 1876

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft