60. aukció
Neogrády László (1896-1962) Tátrai havasok
148

Neogrády László (1896-1962)

Tátrai havasok

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve balra lent: Neogrády László
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft