50. Jubileumi Aukció
Szepesi Kuszka Jenő 1885-1948 Tátrai részlet (Tavasz), 1911
205

Szepesi Kuszka Jenő 1885-1948

Tátrai részlet (Tavasz), 1911

Olaj, vászon, 130x201 cm
Jelezve jobbra lent: Szepesi Kuszka Jenő 1911
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 6 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
‣ Jubiláris téli kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1911-1912. katal ógus: 588.