43. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Tátrai táj
26

Telepy Károly (1828-1906)

Tátrai táj

Olaj, vászon, 46,5x81,5 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft