48. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Tátrai táj
115

Tátrai táj

Olaj, vászon, 44,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft