24. aukció
Katona Nándor (1864-1932) Tátrai táj
36

Katona Nándor (1864-1932)

Tátrai táj

Olaj, vászon, 87x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Katona Nándor
Kikiáltási ár: 260 000 Ft