66. aukció (2021. június)
Telepy Károly (1828-1906) Tátrai táj (Koscielec)
28

Telepy Károly (1828-1906)

Tátrai táj (Koscielec)

Olaj, vászon, 36,5 x 40 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft