38. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Tátrai táj ősszel
33

Tátrai táj ősszel

Olaj, vászon, 51x75 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 6 500 000 Ft