34. aukció
Molnár József (1821-1899) Tátrai vízesés
90

Molnár József (1821-1899)

Tátrai vízesés

Olaj, vászon, 127x95 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft