61. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Tátrai vízesés kirándulókkal
92

Telepy Károly (1828-1906)

Tátrai vízesés kirándulókkal

Olaj, vászon, 28x42 cm
Jelezve balra lent: Telepy
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft