44. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Tátravidék
55

Tátravidék

Olaj, fa, 30x40 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•Mű-Terem Galéria, 15. árverés, 34. tétel 76