56. aukció (2017 október)
Keleti Gusztáv (1834-1902) Tátravidék
161

Keleti Gusztáv (1834-1902)

Tátravidék

Olaj, papírlemez, 28x38 cm
Jelezve balra lent: Kelety
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Proveniencia:Egykor Molnár Viktor gyűjteményében

Aukcionálva:BÁV 43. árverés, 104. tétel