4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Bukta Imre (1952-) Tavalyi nyár, 1997
48

Bukta Imre (1952-)

Tavalyi nyár, 1997

Akvarell, tempera, tus, papír, 49 x 35 cm
Jelezve jobbra lent: Bukta 1997
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft