A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Gábor Jenő (1893-1968) Tavasz
21

Gábor Jenő (1893-1968)

Tavasz

Olaj, vászon, 138,5x105,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor J. 1922