38. aukció
Szigeti Jenő (1881-1944) Tavasz
34

Szigeti Jenő (1881-1944)

Tavasz

Olaj, vászon papírlemezen, 44x58,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szigeti Jenő
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 500 000 Ft