52. aukció
Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945) Tavasz
9

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Tavasz

Olaj, vászon, 39x31 cm
Jelezve jobbra lent: Kann-Gyula
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft