54. aukció
Klein József (1896-1945) Tavasz
37

Klein József (1896-1945)

Tavasz

Olaj, vászon, 65,5x83,5 cm
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 800 000 Ft