53. aukció
Gyárfás Jenő (1857-1925) Tavasz, 1909
114

Gyárfás Jenő (1857-1925)

Tavasz, 1909

Olaj, vászon, 48x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gyárfás 909
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft