75. tavaszi aukció
Farkas Béla, tavasz, tájkép
116

Farkas Béla (1895-1941)

Tavasz, 1914

Olaj, papírlemez, 69 x 48 cm
Jelezve jobbra lent: Farkas 1914
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft