26. aukció
Farkas Béla (1895-1941) Tavasz, 1914
95

Farkas Béla (1895-1941)

Tavasz, 1914

Olaj, papírlemez, 69x49 cm
Jelezve jobbra lent: Farkas 1914, Hátoldalon felirat: Farkas Béla festette
Kikiáltási ár: 260 000 Ft