47. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Tavasz, 1929
107

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Tavasz, 1929

Olaj, vászon, papírlemezen, 39,5x35,5 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter Jelezve jobbra lent: 1929 Jelezve hátoldalon: Perlmutter 1929
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
•CVIII. csoportkiállítás. Csók István, Perlmutter Izsák, Csóka István és Feszty Masa festőművészek. Ismeretlen magyar remekművek. Ernst Múzeum, Budapest, 1930. január, katalógus: 17. vagy 43. tétel
REPRODUKÁLVA:
&bul