A Dévényi-gyűjtemény
Szőnyi István (1894-1960) Tavasz, 1934
41

Szőnyi István (1894-1960)

Tavasz, 1934

Olajtempera, vászon, 30x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1934