11. aukció
Vass Elemér (1887-1957) Tavasz a gyümölcsösben
187

Vass Elemér (1887-1957)

Tavasz a gyümölcsösben

Olaj, vászon, 49x69,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vass
Kikiáltási ár: 180 000 Ft