66. aukció (2021. június)
Koszta József (1861-1949) Tavasz a kertben (Napsütötte házfalak), 1940 körül
111

Koszta József (1861-1949)

Tavasz a kertben (Napsütötte házfalak), 1940 körül

Olaj, papírlemez faroston, 72 x 50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 4 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Aukcionálva:

¦ BÁV 21. aukció 130. tétel (1969) (Falusi utcarészlet címmel)

¦ egykor Fellegi István gyűjteményében