52. aukció
Kokas Ignác (1926-2009) Tavasz a kis dombon
21

Kokas Ignác (1926-2009)

Tavasz a kis dombon

Akvarell, akril, papír, 30,5x43,5 cm
Jelezve balra lent: Kokas I.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Hátoldalon felirat:
Kokas Ignác 1118 Budapest, Kelenhegyi út 12-14, Tavasz a kis dombon, 30×43,5 cm, akvarell, akril (Szt-György pusztán)