10. aukció
Kunffy Lajos (1869-1962) Tavasz a mezőn
118

Kunffy Lajos (1869-1962)

Tavasz a mezőn

Olaj, karton, 70x50 cm
Jelezve jobbra lent: Kunffy L.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft