17. aukció
Shakirov Sebestyén (1893-1966) Tavasz a nagybányai Virághegyen
39

Shakirov Sebestyén (1893-1966)

Tavasz a nagybányai Virághegyen

Olaj, vászon, 68x80 cm
Jelezve jobbra lent: Shakirov
Kikiáltási ár: 300 000 Ft