7. aukció
Barabás Márton (Márkusfalvi, M.) Pusztasöreg, 1893 - Toronto, 1974 Tavasz a parkban, 1926
32

Barabás Márton (Márkusfalvi, M.) Pusztasöreg, 1893 - Toronto, 1974

Tavasz a parkban, 1926

Olaj, vászon, 110x75 cm
Jelezve jobbra lent: M. Barabás M 1926
Kikiáltási ár: 220 000 Ft