66. aukció (2021. június)
Fényes Adolf (1867-1945) Tavasz a Zagyva mentén, 1905 körül
71

Fényes Adolf (1867-1945)

Tavasz a Zagyva mentén, 1905 körül

Olaj, vászon, 97 x 78 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes Adolf Hátoldalon felirat: Tavasz a Zagyva mentén
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft