1. aukció
P. Kováts Ferenc (1911-1983) Tavasz Felsőbányán
80

P. Kováts Ferenc (1911-1983)

Tavasz Felsőbányán

Olaj, vászon, 70x85 cm
Jelezve jobbra lent: P. Kováts Ferenc
Kikiáltási ár: 180 000 Ft