22. aukció
Béli Vörös Ernő (1882-1922) Tavasz köszöntő
111

Béli Vörös Ernő (1882-1922)

Tavasz köszöntő

Olaj, vászon, 99x121,5 cm
Jelezve jobbra lent: E. de Vörös Paris
Kikiáltási ár: 950 000 Ft