52. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Tavasz (Krumplikapálók), 1934
128

Szőnyi István (1894-1960)

Tavasz (Krumplikapálók), 1934

Olajtempera, vászon, 30x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1934
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 5 000 000 Ft

Proveniencia:‣ korábban Szilágyi Sándor gyűjteményében (1935)
Kiállítva:‣ Szőnyi István festőművész gyűjteményes kiállítása.Szépművészeti Kiállítások, Budapest, 1935. január 19 – február 6. katalógus: 27.‣ Szőnyi I