47. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Tavasz Nagybányán, 1908
55

Boromisza Tibor (1880-1960)

Tavasz Nagybányán, 1908

Olaj, karton, 50,5x69 cm
Jelezve jobbra lent: Boromisza Tibor 1908 NB
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: – Nagybányai festészet. Kieselbach Galéria, Budapest, 1996. március-április (leporellón) – Vadak/Fauves. Magyar Vadak Párizstól Nagybányáig 1904–1914. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2006. március 21. &