Best of Mű-Terem
Boromisza Tibor (1880-1960) Tavasz Nagybányán, 1908
39

Boromisza Tibor (1880-1960)

Tavasz Nagybányán, 1908

Olaj, pasztell, karton, 50x69 cm
Jelezve jobbra lent: Boromisza Tibor NB 1908